Gizlilik Bildirimleri

Bu bildirimde, AKMETAL MADENCİLİK Gizlilik Bildirimi ile ilgili önemli noktalar belirtilmiştir. Bu bildirim ve gizlilik bildiriminin tamamı, bu bildirime bağlantı içeren veya bildirimi görüntüleyen Sabancı Üniversitesi Web siteleri ve hizmetleri için geçerlidir. Bu site Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili tüm mevzuat hükümleri ile koruma altındadır. Bu nedenle site adımız herhangi bir kimse tarafından ister yazılı veya elektronik basında izinsiz, iltibasa mahal verir tarzda değiştirilerek, taklit edilerek ve/veya aynen hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu kapsamda herhangi bir kimse ve/veya kuruluş tarafından kullanıldığı saptandığı takdirde bu kişi ve/veya kuruluş hakkında her türlü yasal hakkımızı saklı tutuyoruz.

AKMETAL MADENCİLİK Web Sitesi ana sayfası, tüm web sayfaları ve micro sitelerinde yayınlanan yazı ve her türlü materyal (logo, grafik, ses, şekil ve görüntüler, fotoğraflar vb.) AKMETAL MADENCİLİK’in mülkiyetinde olup, telif hakkı ile korunur, kısmen veya tamamen izinsiz iktibas edilemez, kullanılamaz. AKMETAL MADENCİLİK Web Sitesi sayfalarının bir kısmının ve/veya tamamının kopya edilip çoğaltılması ve/veya ticari amaçla kullanımı açıkça yasaklanmıştır.

Site İçeriği Hakkında Açıklamalar:

Sitemizde yer alan bilgilerde içerik ya da yazım hatası olabilir.
Sitemizde yer alan konu ve bilgiler ziyaretçiler uyarılmadan her zaman değiştirilebilir, güncellenebilir ya da tamamen kaldırılabilir.
Sitemiz üzerinden ulaşılan (link verilen) herhangi başka site içeriği, kullanımı, ürünü veya sağladığı servislerden kaynaklanabilecek olumsuzluklar ve/veya verilmesi muhtemel zararlardan hiçbir surette sorumluluk kabul edilmez.
Her ne şekilde olursa olsun sitemiz; sitemizden veya sitemizden ulaşılabilen sitelerden kaynaklanan yukarıda uyarıldığı halde, kullanıcının karşılaşabileceği her türlü zarardan (kar kaybı, program veya veri kaybı, iş kaybı, virüs bulaşması vs.) sorumlu değildir.

Back to top